FB-01USB flash disk v provedení jako náramek. Umožňuje snadno přenášet a mít svá důležitá data stále při sobě. Je v provedení pro rychlou USB 2.0 sběrnici. Lze jej připojovat i za chodu a ve většině moderních operačních systému nejsou vyžadovány ovladače.
Zařazení: USB paměti » Plastové
Podrobný popis:
Rozměr: 250x18 mm
USB flash disk - silikonový náramek. Umožňuje snadno přenášet a mít svá důležitá data stále při sobě. Je v provedení pro rychlou USB 2.0 sběrnici, díky které poskytuje zápis až 7,5 MB/s. Lze jej připojovat i za chodu a ve většině moderních operačních systému nejsou vyžadovány ovladače.

Silikonové pryže jsou polymer na bázi křemíku a kyslíku, který se nachází v křemenech, sklu nebo písku. Nabízí dobrou odolnost vůči extrémním teplotám, které jsou schopny normálně fungovat od -55 ° C do +300 ° C. V extrémních teplotách je tahová síla a komprese daleko vyšší, než u konvenčních pryží, i když stále relativně nízká ve srovnání s jinými materiály. V porovnání s jinými organickými pryžemi, však silikon má velmi nízkou pevnost v tahu. Silikonové pryže jsou vysoce inertní materiál a nereagují s většinou chemických látek. V současné době se silikon používá k výrobě USB pamětí, protože splňuje Evropskou direktivu RoHS týkající se zakázaných látek a lze ho používat pro výrobu rozličných tvarů a barev.

Kapacita: 32MB - 64GB
Bez napájení uchová data po dobu 10 let, přepsat data lze min. 1 mil. krát
Značkový chipset HYNYX, MICRON, SAMSUNG nebo TOSHIBA
Operační systém: Windows 98/SE/ME/2000/XP,VISTA, W7 Linux 2.4.x, Mac OS 9.2
Ovladač vyžaduje pouze Windows 98/SE
Napájení přes USB port počítače
Pracovní teplota: -20 až 70 st. C
Balení libovolné podle dohody

0,1453 secEngine by Business Route 2.5